AUTODIELY OD OVERENÝCH PREDAJCOV
mena:
Kategórie

Středočeský kraj - Zoznam predajcov použitých autodielov a vrakovísk

Prinášame Vám exkluzívny zoznam overených predajcov použitých autodielov a autovrakovísk v Slovenskej a Českej Republike. Každý z predajcov bol overený našim obchodným zástupcom a predaju náhradných dielov sa venuje profesionálne, čo je aj zárukou seriózneho prístupu pri prípadnej reklamácii. V ponuke vrakovísk a predajcov sú náhradné diely na všetky bežné značky automobilov, ako Škoda, Volkswagen, Audi, BMW, Mercedes, Ford, Peugeot, Fiat, Toyota a iné.


Kontaktujte postupne predajcov v zozname a určite nájdete náhradný diel, ktorý hľadáte.

Autocentrum Přišimasy

Lokalita:

Přišimasy

  
V obci Přišimasy, což je nedaleko Úval u Prahy – jen několik desítek kilometrů od města Praha, provozujeme vrakoviště. Naše vrakoviště nabízí nové náhradní díly a použité náhradní díly značek Škoda, Fiat, Peugeot a Citroën, auta těchto značek likvidujeme bezplatně, likvidujeme však i autovraky dalších značek. Náhradní díly značek Škoda, Fiat, Peugeot a Citroën jsou u nás vyhledávány nejen zákazníky z regionu Praha a okolí, ale rovněž na naše vrakoviště jezdí zákazníci například z okresu Kolín. Náhradní díly na vozy Škoda, Fiat, Peugeot a Citroën rovněž zasíláme na dobírku kamkoliv v ČR. Mezi naše služby patří i NON-STOP odtahová služba.
Zobraziť kontakt a otváracie hodiny

sponzorované odkazy

Atovrakoviště Přišimasy Škoda

Lokalita:

Přišimasy

  
Vykupujeme a prodáváme nové náhradní díly i použité náhradní díly na vozy Škoda. Naše vrakoviště nabízí možnost montáže u nás zakoupených autodílů. Samozřejmostí je, že naše vrakoviště vykupuje havarovaná vozidla.
Zobraziť kontakt a otváracie hodiny

Ford Transit Benešov

Lokalita:

Benešov

  
Prodejce náhradních dílů pro užitkové vozy značky Ford. Prodáváme použité díly - jsme specialisté na Ford Transit. Dále motory, kardanové hřídele, kliková ústrojí, autoskla, startéry, spínače, stěrače, alternátory, karosářské díly, dveře, blatníky, nápravy, převodovky, pneumatiky, kola. Provozujeme autovrakoviště. Zboží zasíláme též na dobírku zásilkovou službou. Případná montáž na u nás zakoupených dílů je možná.
Zobraziť kontakt a otváracie hodiny
Stránka:    z   1
Stránky 1